Warsztaty dla instruktorów nauki jazdy

Uwaga Instruktorki i Instruktorzy!

24 sierpnia 2014 weszła w życie nowelizacja Ustawy o Kierujących Pojazdami. Skasowała ona zapis o wymogu trwania warsztatów przez 3 dni.W związku z powyższym można zrealizować program warsztatów w np. 2 dni - co Państwu proponujemy.(upchanie 14 godz  programu w jeden dzień ,co czynią niektóre podmioty jest w naszej ocenie nadużyciem).W związku z powyżswzym zapraszamy Państwa na kolejne już warsztaty,wg. nowej ustawy,przypominając,że do 7 stycznia kolejnego roku należy w swoim Starostwie złożyć odpowiednie zaświadczenie o ich odbyciu.Starając się aby uczestnicy naszych warsztatów byli usatysfakcjonowani pozyskanymi wiadomościami i umiejętnościami oraz przeciwstawiając się powszechnie panującej w tym temacie "bylejakości" proponujemy co roku nowe spojrzenie na tematykę, w osobie głównego prowadzącego zajęcia.W poprzednim roku naszym przewodnim wykładowcą był  insp. Marek Konkolewski z KG Policji.(zapis filmowy poniżej). W obecnym, 2014 roku , w związku z nowymi przepisami egzaminacyjnymi oraz panującymi trendami proponujemy Państwu na to miejsce osobę p.Adama Knietowskiego .I tak nasza kadra wykładowców na warsztatach instruktorskich to m.in.:

Adam Knietowski - koordynator szkoleń w ODTJ Toruńska Akademia Jazdy, instrukrtor techniki jazdy, specjalista jazdy defensywnej oraz systemów Mobileye.

Łucja Hewelt - Wojewódzka - psycholog kliniczny, pracownia psychologii pracy

oraz instruktorzy techniki jazdy z ODTJ Toruń.

Terminy warsztatów         

                                             kolejny termin wrzesień 2015                                                               

Cena:     pln/osoba

Szczegółowy program oraz wszelkie informacje i nr konta do wpłat otrzymają Państwo drogą mailową po zgłoszeniu pod nr. tel. 609-685-460( Karol Kreft) lub e-mailem na: biuro@jankar.pl.

 Zobacz jak wyglądają nasze warsztaty (rok 2014):

A tu rok 2013 ;-)

brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak
brak

Nasi partnerzy