O firmie

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW  "JANKAR" istnieje od 2002 r.
ZEZWOLENIE nr 00302215 STAROSTY WEJHEROWSKIEGO na prowadzenie szkolenia kierowców w zakresie kategorii AM,A1,A2,A,B,C,E,D.
Z  czystym sumieniem możemy  przyznać, że utrzymujemy wysoki poziom szkolenia, ponieważ stawiamy na rzetelność i uczciwość. Zależy  nam, aby przyszli kierowcy sprawnie, bezpiecznie i pewnie poruszali się na drogach.Nie kusimy zaniżoną ceną kursu bo to nie gwarantuje porządnego wyszkolenia.My uczymy według  zasad szkolenia, przy użyciu naszych wypróbowanych i skutecznych metod.To naprawdę działa.Zapewne potwierdzą to tysiące naszych kursantów, którzy się u nas wyszkolili.

Naszą najmocniejszą stroną są świetnie wyszkoleni instruktorzy.Posiadają certyfikaty kompetencji zawodowych egzaminatora i instruktora techniki jazdy.startuja w konkursach ogólnopolskich. Do tego dodajmy ich cierpliwość, zaangażowanie i doświadczenie i  masz Kursancie instruktora jakego szukałeś.......

Uczymy nowymi, dobrze wyposażonymi autami z klimatyzacją - KIA RIO, identycznymi z samochodami używanymi do egzaminowania w ośrodku PORD Gdynia. 
Współpracujemy z  lekarzem oraz psychologiem uprawnionymi do przeprowadzania badań kandydatów na kierowców.