O firmie

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW  "JANKAR" istnieje od 2002 r. i wciąż dynamicznie się rozwija.
ZEZWOLENIE nr 00302215 STAROSTY WEJHEROWSKIEGO na prowadzenie szkolenia kierowców.
Szkolimy kandydatów na kierowców w zakresie kat. AM, A1, A2, A, B, B automat, B+E, C, C+E, D. Prowadzimy, także szkolenia dla kierowców zawodowych (kwalifikacja wstępna i szkolenia okresowe) oraz douczamy osoby słabo przygotowane, które nie były naszymi kursantami.

Z  czystym sumieniem możemy  przyznać, że utrzymujemy wysoki poziom szkolenia, ponieważ stawiamy na rzetelność i uczciwość. Zależy  nam, aby przyszli kierowcy sprawnie, bezpiecznie i pewnie poruszali się na drogach.Nie kusimy zaniżoną ceną kursu bo to nie gwarantuje porządnego wyszkolenia.My uczymy według  zasad szkolenia, przy użyciu naszych wypróbowanych i skutecznych metod.To naprawdę działa.Zapewne potwierdzą to kursanci, którzy się u nas wyszkolili.

Naszą najmocniejszą stroną są świetnie wyszkoleni instruktorzy i instruktorki. Posiadają certyfikaty kompetencji zawodowych egzaminatora. Do tego dodajmy ich cierpliwość, zaangażowanie i doświadczenie i  masz Kursancie instruktora jakego szukałeś.......

Uczymy nowymi, dobrze wyposażonymi autami z klimatyzacją , identycznymi z samochodami używanymi do egzaminowania w ośrodku PORD Gdynia. Dla motocyklistów  kat. A1,A2 i A mamy motocykle Yamaha,Honda i Suzuki.

Współpracujemy z  lekarzem uprawnionym do przeprowadzania badań kandydatów na kierowców.