Kat. D (autobusy)

 

Cena kursu prawa jazdy kategorii D:

3300 zł (gdy posiadasz kat. C) - 40 godzin jazdy praktycznej
4400 zł (gdy posiadasz kat. B) - 60 godzin jazdy praktycznej


Jazdy dodatkowe:
 125 zł 

Autobus do nauki jazdy i egzaminu: AUTOSAN A1010T (model identyczny z tym na egzaminie panstwowym w PORD )                                                      

Kurs prawa jazdy kategoria D jest dedykowany dla osób, wiążących swoją przyszłość z byciem zawodowym kierowcą. Na ten kurs mogą zapisać się osoby, które ukończyły ,bądź w ciągu najbliższych trzech miesięcy ukończą 24 rok życia. Cena kursu obejmuje materiały szkoleniowe.

W celu zapisania się na kurs należy mieć już prawo jazy kategorii B. jeżeli dodatkowo posiadasz prawo jazdy kategorii C, to czas kursu ulegnie skróceniu, a jego cena znacznie zmaleje.

Kurs prawa jazdy kategorii D zawiera 20 godzin zajęć teoretycznych, możliwych do realizacji metodą e-learningu a także, jeżeli posiadasz prawo jazdy kategorii C to 40 godzin jazdy bądź 60 godzin jazdy, gdy masz jedynie prawo jazdy kategorii B. 

Praktyczna część kursu jest realizowana na autobusie, który jest taki sam, jak ten, w którym będziesz odbywał egzamin na placu egzaminacyjnym. Zajęcia są przeprowadzane poza terenem zabudowanym, na ulicach miasta oraz na placu manewrowym. Uczestnikowi kursu towarzyszy doświadczony oraz certyfikowany instruktor. Jazdę można zaplanować w dowolnym terminie, gdyż nasi instruktorzy dostosowują się do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań naszych kursantów.

Kurs prawa jazdy kategorii D w sposób profesjonalny oraz kompleksowy przygotowuje do egzaminu państwowego. Uczestnicy naszych kursów od lat uzyskują z niego pozytywne wyniki. Warto skorzystać z zajęć, których wysoka jakość oraz pełen profesjonalizm potwierdzone są wysoką zdawalnością.

Wszystkie zajęcia praktyczne rozpoczynają się i kończą na placu manewrowym w Gdańsku przy ul. Sandomierskiej  (przy Ośrodku Egzaminacyjnym PORD).

Dojazd z Dworca PKP Gdańsk Główny autobusem nr 123 lub oczywiście własnym transportem.
Usytuowanie placu gwarantuje  kursantom najbardziej efektywne wykorzystanie wszystkich zajęć praktycznych , z uwagi na fakt, że egzaminy państwowe na kategorie B+E, C ,CE, D i T odbywają się w Gdańsku.

Cena egzaminu państwowego na kategorię D: 200 zł (praktyka) oraz 30 zł (testy teoretyczne).