Kurs Kat. C

Co w pakiecie?

JAZDY DODATKOWE:

Kto może zapisać się na kurs?

OGRANICZENIA WIEKOWE

Kurs prawa jazdy kategorii C jest przeznaczony dla osób, które ukończyły 21 rok życia. Rozpocząć go można na 3 miesiące przed ukończeniem tego wieku.

Dla osób, które ukończyły kurs kwalifikacji wstępnej minimalny wiek został obniżony do 18 lat.

Czym będziesz jeździć na kursie?

NASZA FLOTA

Pojazdy do nauki i egzaminu kat. C:  DAF LF 220, DAF LF 250, MAN TGL

UPRAWNIENIA

Kategoria C uprawnia do kierowania:

pojazdu samochodowego o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony,

pojazdu wolnobieżnego

ciągnika rolniczego

UPRAWNIENIA

INFORMACJE DODATKOWE

Praktyczna nauka jazdy jest przeprowadzana w bezpiecznych oraz w pełni sprawnych technicznie samochodach, identycznych z tymi, które znajdują się w ośrodku egzaminacyjnym.

Zajęcia praktyczne odbywają się zarówno na profesjonalnym placu manewrowym, jak i w czasie jazdy poza terenem zabudowanym oraz na ulicach miasta. Kursanci uczą się prowadzić w każdych, nawet uciążliwych warunkach atmosferycznych.

Zajęcia są prowadzone pod okiem certyfikowanych, doświadczonych oraz służących radą instruktorów, którzy reagują w chwili popełnienia jakiegokolwiek błędu przez uczestnika kursu.

Nauka praktyczna w wymiarze 30 godzin to czas w zupełności wystarczający na opanowanie wszystkich koniecznych umiejętności. Na zajęcia praktyczne można umówić się o dowolnej porze, nawet w wolne dni. Instruktorzy dostosowują się do możliwości czasowych uczestników.

Nauka jazdy w OSK Jankar stanowi gwarancję najwyższego poziomu nauczania, bezpośrednio przekładającego się na wysoką zdawalność egzaminów. Wielu uczestników naszych kursów na prawo jazdy z powodzeniem podejmuje pracę jako zawodowi kierowcy oraz bierze udział w kursach na inne, wyższe kategorie.

Wszystkie zajęcia praktyczne rozpoczynają się i kończą na placu manewrowym w Gdańsku przy ul. Sandomierskiej  (przy Ośrodku Egzaminacyjnym PORD).

Dojazd z Dworca PKP Gdańsk Główny autobusem nr 123 lub oczywiście własnym transportem.
Usytuowanie placu gwarantuje  kursantom najbardziej efektywne wykorzystanie wszystkich zajęć praktycznych, z uwagi na fakt, że egzaminy państwowe na kategorie B+E, C ,CE, D i T odbywają się w Gdańsku.

Cena egzaminu państwowego na kategorię C: 200 zł (część praktyczna) i 30 zł (testy teoretyczne). 

Zapisz się na kurs przez internet

Nie trać czasu, zrób to teraz i przyjdź bezpośrednio na kurs!

Zapisz się na kurs przez internet

Nie trać czasu, zrób to teraz i przyjdź bezpośrednio na kurs!