Kurs Kat. D

(autobusy)

Co w pakiecie?

JAZDY DODATKOWE:

Kto może zapisać się na kurs?

OGRANICZENIA WIEKOWE

Na ten kurs mogą zapisać się osoby, które ukończyły, bądź w ciągu najbliższych trzech miesięcy ukończą 24 rok życia.

Czym będziesz jeździć na kursie?

NASZA FLOTA

Autobus do nauki jazdy i egzaminu: AUTOSAN A1010T (model identyczny z tym na egzaminie państwowym w PORD)

UPRAWNIENIA

Kategoria D uprawnia do kierowania:

pojazdami samochodowymi o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony (z wyłączeniem autobusu), łącznie z przyczepą lub naczepą.

Dodatkowo automatycznie nabędziesz uprawnienia dla kategorii B +E bez potrzeby zdawania kolejnych egzaminów.

W celu zapisania się na kurs należy mieć już prawo jazy kategorii B. jeżeli dodatkowo posiadasz prawo jazdy kategorii C, to czas kursu ulegnie skróceniu, a jego cena znacznie zmaleje.

UPRAWNIENIA

INFORMACJE DODATKOWE

Kurs prawa jazdy kategorii D zawiera 20 godzin zajęć teoretycznych, możliwych do realizacji metodą e-learningu a także, jeżeli posiadasz prawo jazdy kategorii C to 40 godzin jazdy bądź 60 godzin jazdy, gdy masz jedynie prawo jazdy kategorii B. 

Praktyczna część kursu jest realizowana na autobusie, który jest taki sam, jak ten, w którym będziesz odbywał egzamin na placu egzaminacyjnym. Zajęcia są przeprowadzane poza terenem zabudowanym, na ulicach miasta oraz na placu manewrowym. Uczestnikowi kursu towarzyszy doświadczony oraz certyfikowany instruktor. Jazdę można zaplanować w dowolnym terminie, gdyż nasi instruktorzy dostosowują się do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań naszych kursantów.

Kurs prawa jazdy kategorii D w sposób profesjonalny oraz kompleksowy przygotowuje do egzaminu państwowego. Uczestnicy naszych kursów od lat uzyskują z niego pozytywne wyniki. Warto skorzystać z zajęć, których wysoka jakość oraz pełen profesjonalizm potwierdzone są wysoką zdawalnością.

Wszystkie zajęcia praktyczne rozpoczynają się i kończą na placu manewrowym w Gdańsku przy ul. Sandomierskiej  (przy Ośrodku Egzaminacyjnym PORD).

Dojazd z Dworca PKP Gdańsk Główny autobusem nr 123 lub oczywiście własnym transportem.
Usytuowanie placu gwarantuje  kursantom najbardziej efektywne wykorzystanie wszystkich zajęć praktycznych , z uwagi na fakt, że egzaminy państwowe na kategorie B+E, C ,CE, D i T odbywają się w Gdańsku.

Cena egzaminu państwowego na kategorię D: 200 zł (praktyka) oraz 30 zł (testy teoretyczne). 

Zapisz się na kurs przez internet

Nie trać czasu, zrób to teraz i przyjdź bezpośrednio na kurs!

Zapisz się na kurs przez internet

Nie trać czasu, zrób to teraz i przyjdź bezpośrednio na kurs!